.

.

Фунта-Сребро-Накит Љубов Срцето Монистра, Отворајќи Тебе Камен Шарм Нараквици Алки Шарм Година Нови S392

Фунта-Сребро-Накит Љубов Срцето Монистра, Отворајќи Тебе Камен Шарм Нараквици Алки Шарм Година Нови S392

DEN 509.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GW
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
S392
Шарм Тип:
лале шарм
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
100% Автентични 925 Sterling Silver
Метал Печат:
s925
Тип На Објект:
Фунта-Сребро-Накит Љубов Срцето Монистра, Отворајќи Тебе Камен
Објектот Камен:
cz
Употреба:
Diy Хривнија Накит Синџир Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
испорака:
Бесплатен Превозот преку AliExpress Стандард за Испорака
Потекло:
Фабриката за Директна Продажба и Is_Customized
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден,Забава, Свадба Годишнината ,ноќта на Вештерките
Применливи Толпата:
жени,Мажи,Љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња,Мајка,Сестра,Брат
Категории:
Монистра & Изработка На Накит

Стоката во категоријата