.

.

AS10D71 Батеријата за Acer Стремат 4741 4741G 5741 5551 5552 5742Z 5750 лаптоп

AS10D71 Батеријата за Acer Стремат 4741 4741G 5741 5551 5552 5742Z 5750 лаптоп

DEN 446.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
AS10D71 5742Z 5741 6cell лаптоп батеријата
Бренд Име:
HSW
Батеријата Напон:
10.8 V/ 11.1 V
Компатибилен Бренд:
Acer
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
боја:
Црна
Тип:
Li-Ion
Сертификат:
CE,FCC,RHOS
Состојба:
Сосема нов, Во парк
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
5200MAH
Целосно капацитет:
4400mAh
Е Прилагодена:
Yes
Производи Статус:
Акции

Стоката во категоријата