.

.

Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Мешани Две Дупки Писмо Шема 15mm Кол 50 Компјутери Costura Botones ги Красат bottoni botoes

Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Мешани Две Дупки Писмо Шема 15mm Кол 50 Компјутери Costura Botones ги Красат

DEN 48.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
15mm 50pcs
Бренд Име:
Шарени СЈАЈ. СОН
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Flatback
Техника:
Обоена
Број На Модел На:
D133D4
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Тип На Производ:
Копчиња
Големина:
15mm Dia.
Употреба:
Шиење DIY Scrapbookig Дома Декорација Занаети Оркестарот Жени
боја:
Писмо Сликарство
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Новата Популарна боја
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Is_customized:
Yes

Стоката во категоријата