.

.

ЕЕ поддршка Нови Црна Палка Алуминиум 7/8 22 Бар Крајот Страна Огледало Мотоцикл на Ретровизорите XY01

ЕЕ поддршка Нови Црна Палка Алуминиум 7/8 22 Бар Крајот Страна Огледало Мотоцикл на Ретровизорите XY01

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Име На Модел:
XYHSJ18
Објектот Ширина:
6.0cm
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Објектот Тежина:
0.9kg

Стоката во категоријата