.

.

Мулти големина Контејнер Шише Капак Може да Калај Корисна Кујна Гума Мулти Тегли Настроената црвена сина, зелена гума corkscrew на продажба

Мулти големина Контејнер Шише Капак Може да Калај Корисна Кујна Гума Мулти Тегли Настроената црвена сина, зелена гума

DEN 56.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Зелена, Црвена, Сина
Тип:
Отварачки
Отварачки Тип:
Шише Отварачки
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Гума Тегли Настроената
Метал Тип:
Други
Тип:
Отварачки
Име:
гума corkscrew
Метал Тип:
Гума
Објектот:
шише капак настроената, тегли настроената, колба настроената,corkscrew
Функција:
мулти големина, гума
Употреба:
за надворешна употреба, дома, хотел, кујна, шише тегла отворање

Стоката во категоријата