.

.

Брзо пристигнување TY6018 1000V изолација отпор метар,аналогни ТЕСТЕР на ИЗОЛАЦИЈА,0.5-2000M.OHMS

Брзо пристигнување TY6018 1000V изолација отпор метар,аналогни ТЕСТЕР на ИЗОЛАЦИЈА,0.5-2000M.OHMS

DEN 780.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TY
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Број На Модел На:
TY6018

Стоката во категоријата