.

.

Моден Бебе Момче Кожени Јакни СТП Кратко Палто за Момчиња Outerwear Крпа бебе бебе јакна Висок Квалитет на Пролет Новороденче НОВИ Палта

Моден Бебе Момче Кожени Јакни СТП Кратко Палто за Момчиња Outerwear Крпа бебе бебе јакна Висок Квалитет на Пролет

DEN 551.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
R-399
Бренд Име:
BarbieRabbit
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Faux Кожа
Место на Потекло:
Кина (Копното
Крпа должина:
Краток

Стоката во категоријата