.

.

Бесплатен Превозот V. M70A VGA LCD Контролер Одбор за Полнење за HSD100IFW1-A00 10.1 инчен 1024x600 LVDS WLED Екранот

Бесплатен Превозот V. M70A VGA LCD Контролер Одбор за Полнење за HSD100IFW1-A00 10.1 инчен 1024x600 LVDS WLED Екранот

DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
NJY ДОПИР
Број На Модел На:
HSD100IFW1-A00
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Состојба:
Нови
Резолуција:
1024x600
Влезниот Сигнал:
VGA
Примена:
plug and play
Погоден LCD:
HSD100IFW1-A00
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
осветлување:
WLED
Панел интерфејс:
LVDS
Напојување барање:
DC 12V, 4А -
Компатибилен:
Конзола За Игри

Стоката во категоријата