.

.

Myfmat нови патосници автомобил килими поставите двоен слој нога подлога за Agila Vectra Zafira Astra GTC PAGANI ZONDA SAAB Spyker RAM меморија HUMMER

Myfmat нови патосници автомобил килими поставите двоен слој нога подлога за Agila Vectra Zafira Astra GTC PAGANI ZONDA

DEN 5589.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја Име:
Црна, Сива, Жолта, Кафеава
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Специјални Функции:
лесно чистење безбедно удобно здравје
Модел На Субару:
impreza
Објектот Должина:
90cm
Impreza-Година:
2014,2010,2012,2013,2011,2015
Бренд Име:
Myfmat
Материјал Тип:
вештачка кожа
Име На Модел:
Се прилагодите
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Ширина:
60cm
Објектот Дијаметар:
50cm
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Објектот Тежина:
6kg
Објектот Висина:
30cm
Патосници Тип:
Мат Кожа

Стоката во категоријата