.

.

JINGLANG Моден Дизајн Ѓердан 3 Стил Кристал Фламинго Метал Pendant Ѓердан Мајка Подарок Накит Бесплатен Превозот

JINGLANG Моден Дизајн Ѓердан 3 Стил Кристал Фламинго Метал Pendant Ѓердан Мајка Подарок Накит Бесплатен Превозот

DEN 67.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
27x20mm
Бренд Име:
JINGLANG
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
DZXL003
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
боја:
како Слика
Повод:
Годишнината Подарок Партија
Пакет:
OPP Пена Картон
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
is_customized:
Yes
Должина:
20cm

Стоката во категоријата