.

.

Бесплатен превозот Нерѓосувачки Челик SUS304 Shattaf Тоалет и Мијалник Спреј Рачни Преносни Мијалник Туш sprayer Бранеа Никел BD787

Бесплатен превозот Нерѓосувачки Челик SUS304 Shattaf Тоалет и Мијалник Спреј Рачни Преносни Мијалник Туш sprayer Бранеа

DEN 271.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Мијалник Чешми
Бренд Име:
Fevnd
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Современа
Број На Модел На:
BD787
Површински Третман:
Полиран
Тапа Планината:
Една Дупка
Површина По Завршувањето:
Nickle
Материјал:
stianless челик

Стоката во категоријата