.

.

70cm(28) Должина Најлон Ткаенина Невидливи Патентите Близок-крај За Шиење Облека Перница Кеси Занаети 3pcs по Случаен Боја

70cm(28) Должина Најлон Ткаенина Невидливи Патентите Близок-крај За Шиење Облека Перница Кеси Занаети 3pcs по Случаен

DEN 50.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
3#
Тип На Производ:
Патентите
Функција:
Невидливи
Бренд Име:
PALMYBEST
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Патент Тип:
Близок-Крај
Број На Модел На:
ZIP2211032S
Пластични Тип:
Најлон
Материјал:
Пластични

Стоката во категоријата