.

.

ZEROUP 30-35mm круг стакло cabochon слики мешан модел одговара камео основната поставка за рамен грб накит 10pcs/многу TP-143-Р

ZEROUP 30-35mm круг стакло cabochon слики мешан модел одговара камео основната поставка за рамен грб накит 10pcs/многу

DEN 100.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Стакло
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Број На Модел На:
TP-143-Р
Тип На Објект:
накит наоди

Стоката во категоријата