.

.

YWK 5Pcs/Пакет УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти Уметничка Четка Сликарство Marbleizing Пенкало Dotting Алатка Поставите Маникир Нокти Градител Лагер Дизајн

YWK 5Pcs/Пакет УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти Уметничка Четка Сликарство Marbleizing Пенкало Dotting Алатка

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Број На Модел На:
Четка(L-38)
Големина:
5 Pcs/Pack
Материјал:
Како Piture Шоу
Бренд Име:
YWK
статус:
Нови Arrivial
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Стоката во категоријата