.

.

Нов ресторан пердуви круг кристал таванот спалната соба светилка осветлување led Ресторан Таванот Светла Елитното атмосфера Dia600mm

Нов ресторан пердуви круг кристал таванот спалната соба светилка осветлување led Ресторан Таванот Светла Елитното

DEN 14304.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја На Каросеријата:
Dia600mm, Dia400mm
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
OLOEY
Техника:
Топла Виткање
Тело Материјал:
Кристал,Железо,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
15 години
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
10~15
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Трпезарија
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,ГШ,LVD,PSE,RoHS,ССА,УЛ,VDE
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
15-30square метри
Стил:
Современа
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
Rmy-0178
Големина:
Dia600mm
големина(во):
Dia23.62(во)

Стоката во категоријата