.

.

HOSINGTECH-висок квалитет фабрика цена 28mm за да 25мм силикони директно редуктор турбо црево

HOSINGTECH-висок квалитет фабрика цена 28mm за да 25мм силикони директно редуктор турбо црево

DEN 46.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Име На Модел:
СР-28--25
Frequence Опсег:
Универзална
Објектот Ширина:
00inch
Модел Година:
88-10
Поставување на Возило:
турбо, интеркулер
Материјал Тип:
силиконски&полиестер
Објектот Висина:
00inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
ладење,штелување,замена на
Објектот Должина:
00inch
Објектот Тежина:
0.065kg
Име На Компанија:
HOSINGTECH
Место на Потекло:
Xiamen,CN
Материјал Тип:
силиконски црева
создаден:
28mm-25mm (1.125-1)
Дебелина:
4.5 мм
слој:
3 ply армирано
боја:
Сина
Првиот Клучен Збор:
силиконски директно редуктор црево
Вториот Клучен Збор:
директно редуктор спојка
Третиот Клучен Збор:
директно редуктор турбо црево

Стоката во категоријата