.

.

5PCS 25/30/35MM Стакло свет со Ретро Сребрена/Бронза/Злато pendant база Handblown Стакло Свет Стаклени Ампули Ѓердан Приврзоци

5PCS 25/30/35MM Стакло свет со Ретро Сребрена/Бронза/Злато pendant база Handblown Стакло Свет Стаклени Ампули Ѓердан

DEN 119.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
25ММ, 30ММ, 35MM
Главниот Камен Боја:
сребро, бронза, злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
25/30/35MM
Синџир Тип:
Никој
Број На Модел На:
GGJ-БС-086
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Функција:
Приврзоци

Стоката во категоријата