.

.

JINGLANG Бесплатен Превозот Мода Приврзоци Ѓердан Бел Кристал Срцето Шарм Ѓердан За Жените Накит

JINGLANG Бесплатен Превозот Мода Приврзоци Ѓердан Бел Кристал Срцето Шарм Ѓердан За Жените Накит

DEN 41.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
JINGLANG
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
22x21mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DZXL008
Повод:
Годишнина,Подароци,Партија
Пакет:
OPP Пена Картон
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Is_customized:
Yes
Должина:
40cm+5cm Extended Chain

Стоката во категоријата