.

.

50pcs 35mm Розова Голем Смола Копчиња Круг Гуми за Шиење 4 Дупки Облека Торба Додатоци Грб Копчето Boutons

50pcs 35mm Розова Голем Смола Копчиња Круг Гуми за Шиење 4 Дупки Облека Торба Додатоци Грб Копчето Boutons

DEN 179.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Сликарство
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
PE267
Бренд Име:
Yiasangly
Тип На Производ:
Копчиња
Тип:
копчиња за шиење
is_customized:
Yes
КОЛИЧИНА:
50pcs
боја:
Пинк

Стоката во категоријата