.

.

TCH303 1.0 MM Големина 040 Растворувач Отпорни Колега Бои Шестоаголна форма сјај за нокти полски,ноктите уметност или други DIY декорација

TCH303 1.0 MM Големина 040 Растворувач Отпорни Колега Бои Шестоаголна форма сјај за нокти полски,ноктите уметност

DEN 298.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
50g, 200g, 500g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
1
Материјал:
домашно милениче
НЕТО-WT.:
50g/200g/500g
Број На Модел На:
TCH303
is_customized:
Yes
Материјал:
домашно милениче

Стоката во категоријата