.

.

бесплатен превозот 100pieces универзална инјектор за гориво orings GB3-100 ASNU08C инјектор за гориво поправка колекции 7.52*3.53 mm (АЈ-O2012A)

бесплатен превозот 100pieces универзална инјектор за гориво orings GB3-100 ASNU08C инјектор за гориво поправка колекции

DEN 345.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
yes
Бренд Име:
ayounes
А1-Година:
2011
Објектот Должина:
7.52*3.53mm
Материјал Тип:
VITON
Audi Модел:
A1
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Модел Бр.:
O2012A
Големина:
7.52*3.53 mm
боја:
Црна
Тип На Објект:
вбризгување на гориво
Место на Потекло:
wenzhou,кина
Автомобил Производител:
Заменлив

Стоката во категоријата