.

.

14*20cm 50pcs Обичен Природна Боја лен јута вреќа drawstring накит пакет торба голем подарок торба симпатична Свадба пакување торба

14*20cm 50pcs Обичен Природна Боја лен јута вреќа drawstring накит пакет торба голем подарок торба симпатична Свадба

DEN 876.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Платно
Повод:
Роденден,Свадба,Божиќ
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Јута Подарок Торба 082
Број на Компјутери:
50pcs
Бренд Име:
KoMee
торба големина:
14x20cm (5.51x7.87)
боја:
Природна Боја
Материјал:
јута
Користат за :
Накит Шарм Хривнија Ореви Телефон Види Козметика Подарок Пакување
Кеси стил:
Голем Накит Торба Лен Торба Подарок Торба Бутик Пакување Кеси
Тежина:
17g/pcs (bolsas de regalo)
Обичај:
Прифати Логото Печатење Големини Прилагодени
Други Големини Имаме:
10x14cm,13x18cm И 7x9cm
Други Бои Имаме:
Зелена,Кафе,Природни,Беж,Црвена,Беж,Портокалова,Црна
Настан & Партија Ставка Type:
подарок торба

Стоката во категоријата