.

.

F450 450 Quadcopter MultiCopter Рамка комплет со 2212 Моторни+30A ESC+1045 реквизити Пропелер за DJI F450 F550

F450 450 Quadcopter MultiCopter Рамка комплет со 2212 Моторни+30A ESC+1045 реквизити Пропелер за DJI F450 F550

DEN 1251.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Летало Бренд:
GoPro
Тежина:
650g
Број На Модел На:
F450 Комбо
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Големина:
450mm wheelbase
Пакет:
No

Стоката во категоријата