.

.

трговија на големо(5pcs/многу)- 2017 лето етничка стил празник плажа облечи за 2-7 години дете девојка

трговија на големо(5pcs/многу)- 2017 лето етничка стил празник плажа облечи за 2-7 години дете девојка

DEN 840.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Вез
Стил:
Гроздобер
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Rayon,Памук
Бренд Име:
LERIS
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
PZ-660
Шаблон Тип:
Геометриски
Силуета:
Директно
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето

Стоката во категоријата