.

.

бесплатен превозот 50 метри 1/2 38 mm Индија тотем моделот печатење grosgrain лента лента

бесплатен превозот 50 метри 1/2 38 mm Индија тотем моделот печатење grosgrain лента лента

DEN 264.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
9 mm Grosgrain, 16 мм Grosgrain, 25 mm Grosgrain, 38 mm Grosgrain, 50 mm Grosgrain, 75 мм Grosgrain, 16 мм НЕПРИЈАТЕЛ
Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
како се покаже слика
Ширина:
1/2
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Материјал:
100% Полиестер

Стоката во категоријата