.

.

Feeler додатен Мерач 17 Ножеви Метрички 0.02-1.00 mm Дебелина Gage

Feeler додатен Мерач 17 Ножеви Метрички 0.02-1.00 mm Дебелина Gage

DEN 143.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
QY
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата