.

.

SOP8 100PCS BSO612CV G BSO613SPV G BSO615C G BSO615N G BSO612 BSO613 BSO615 BSO612C BSO613S

SOP8 100PCS BSO612CV G BSO613SPV G BSO615C G BSO615N G BSO612 BSO613 BSO615 BSO612C BSO613S

DEN 678.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
BSO612CV, BSO613SPV, BSO615C, BSO615N
Бренд Име:
MOSLEADER
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
YES
Компатибилен:
Конзола За Игри

Стоката во категоријата