.

.

lanseis10pcs нордиска Словенски Lunula Жената Ѓердан LUNULA, викинг СЛОВЕНСКИ PENDANT ОД NITRA

lanseis10pcs нордиска Словенски Lunula Жената Ѓердан LUNULA, викинг СЛОВЕНСКИ PENDANT ОД NITRA

DEN 768.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
26x30mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Мажи
Бренд Име:
LANSEIS
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
45CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски

Стоката во категоријата