.

.

70ML Кореја Аморе се Зголеми Маслинки Мед се Заштити Коса Суштината За Оштетена Коса Серум Коса, Маска за Коса Масло Третман Навлажнувачки Поправка

70ML Кореја Аморе се Зголеми Маслинки Мед се Заштити Коса Суштината За Оштетена Коса Серум Коса, Маска за Коса Масло

DEN 288.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Косата & Скалпот Третман
Количина:
1 Парче
НЕТО-WT.:
70ml
Состојка:
Чиста Природна Мароко Argan масло
Број На Модел На:
коса масло третман
Објектот Рок На Траење:
3 Години
Пол:
Унисекс
сила на 1:
Кревка Кога Нега На Меки Подобрена Frizz
Ефектот 2:
Силна Анти-Off Коса Обоена Боја За Нега На Коса
ефект 3:
По Жешка Тркалаат Штета Поправка На Косата Третман Масло
Трговија на големо:
Yes
нега на коса:
Коса Масло За Оштетена Коса

Стоката во категоријата