.

.

MC&НАМАМАТ 5pcs/многу Црв Кука Широк Стомак Jigging Swimbait Куки Море Риболов Намамат Мека Мамка Fishhook Со Доведе Тежина Риболов справи

MC&НАМАМАТ 5pcs/многу Црв Кука Широк Стомак Jigging Swimbait Куки Море Риболов Намамат Мека Мамка Fishhook Со Доведе

DEN 63.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Бодликава Кука
Позиција:
Океански Брод Риболов
Електрични или Не:
упатство
Обликот:
чудак кука
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
HISTOLURE

Стоката во категоријата