.

.

Топла продажба нов Стил >>>>дама е зелена./ светло зелена стоун црвен камен tear drop благослови среќа обетки

Топла продажба нов Стил >>>>дама е зелена./ светло зелена стоун црвен камен tear drop благослови среќа обетки

DEN 239.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Материјал:
Jade
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
ААА
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Стоката во категоријата