.

.

Обичај природна позадина,Гроздобер Тоскански Пејзаж,3D фотографија mural за дневна соба ресторан спалната соба позадина позадина

Обичај природна позадина,Гроздобер Тоскански Пејзаж,3D фотографија mural за дневна соба ресторан спалната соба позадина

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Пастирски
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
195720581
Шема:
Гроздобер Тоскански Пејзаж
Употреба:
Дневна соба, спална соба, ТВ, кујна, ресторан,

Стоката во категоријата