.

.

100 компјутери Водоотпорен Подводни Батеријата Напојува Подводни LED Чај Светла Свеќа за Свадба Партија Декорации

100 компјутери Водоотпорен Подводни Батеријата Напојува Подводни LED Чај Светла Свеќа за Свадба Партија Декорации

DEN 1896.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Напон:
3V
Број На Модел На:
KS-SB-001-06
Глава Број:
1-19 глава
Должина:
3cm
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
боја:
Бела
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Празник Име:
Денот на благодарноста
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Карактеристики:
Подводните
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
LED Осветлување Боја:
бела,топло бела,црвена,зелена,сина,теал,килибар,портокалова,розова ,виолетова,RGB
LED Сијалица Количина:
1pc супер светло 5MM ЛЕД , Мраз еден
Извор На Енергија:
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран ,минатата 48hours,заменливи
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
IP Ранг:
IP68
Име на производ:
подводни led floralyte светлина
Производ големина:
3CM дијаметар од 2,5 ЦМ висина
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација

Стоката во категоријата