.

.

Тактички 1X Зголемување 4 Reticle Мини Зелена Црвена Точка можностите За Лов Снимање HS2-0095

Тактички 1X Зголемување 4 Reticle Мини Зелена Црвена Точка можностите За Лов Снимање HS2-0095

DEN 448.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Бренд Име:
canis latrans
Број На Модел На:
HS2-0095
Тип:
Пиштол
Функција:
Red Dot

Стоката во категоријата