.

.

Тренди персоналните Белгискиот Laekenois гроздобер брошеви позлатен сребрен позлатен мажите брошеви мода накит страна на кралот 12pcs/многу

Тренди персоналните Белгискиот Laekenois гроздобер брошеви позлатен сребрен позлатен мажите брошеви мода накит страна

DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Брошеви
Стил:
Тренди
Бренд Име:
DANGGAO
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
кориснички:
Yes
Бродови Од:
Кина
Место на Потекло:
Кина Жеџијанг
Метал Печат:
18K злато
боја:
18K злато,сребро.
Рачно изработени:
Yes
Главниот Камен:
Бела
Повод:
сите
Животните:
Белгискиот Laekenois
Големина:
14*28mm

Стоката во категоријата