.

.

Турбо S100 318167 318281 317020 04258025KZ 04254537KZ 04258199KZ 04254537KZ За Deutz Земјоделски Трактор BF4M2012 4.0 L 118KW

Турбо S100 318167 318281 317020 04258025KZ 04254537KZ 04258199KZ 04254537KZ За Deutz Земјоделски Трактор BF4M2012

DEN 5015.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Автомобил Производител:
Универзална
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Должина:
29inch
Модел Година:
1991-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Име На Модел:
S100 318167 318281 За Deutz Земјоделски Трактор BF4M2012 4L 118KW
Објектот Ширина:
28inch
Објектот Висина:
25inch
Објектот Тежина:
7kg
Име На Модел:
S100 Турбо Турбополнач
Автомобил модел:
За Deutz Земјоделски Трактор BF4M2012 4.0 L 103KW 118KW
моторот моторот:
BF4M2012 BF4M2012C BF4M2012-13 Евра 2 BF4M2012-14E3 4.038 L, 4038 кзм
Дел Број:
318167 318281 318282 319083 317020 319073 11539880003 11539700003
ОЕМ Број ..:
04258025KZ 04254537KZ 04258199KZ 1118010D489
ОЕМ Број .:
04258199KZ 04258025KZ 04255272KZ 4258199KZ 4255272KZ 04259901KZ
ОЕМ број:
04258199 04255272 F04258199 4258199 VOE 20460945 1118010-D489
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само

Стоката во категоријата