.

.

Специјална понуда на Брендот се зголеми црвено голем плус големина тенок деца здолниште жени без Ракави девојка sundress мајка и ќерка чипка фустани

Специјална понуда на Брендот се зголеми црвено голем плус големина тенок деца здолниште жени без Ракави девојка sundress

DEN 1080.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S FOR MAMMY, M FOR MAMMY, L FOR MAMMY, XL FOR MAMMY, XXL FOR MAMMY, XXXL FOR MAMMY, 12M FOR GIRLS, 18M FOR GIRLS, 24M FOR GIRLS, 3T FOR GIRLS, 4T FOR GIRLS, 5T FOR GIRLS, 6T FOR GIRLS, 7T FOR GIRLS, 8T FOR GIRLS, 9T FOR GIRLS
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ChildhoodDays
Стил:
Лолита Стил
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% ЧИПКА
боја:
роуз чипка / црвена чипка
Големина:
18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T for girl / S M L XL XXL XXXL 4XL for Mother
Материјал:
100% чипка ткаенини со 100% памук поставата
Шема:
Eyelash чипка мека ткаенина Ракави Директно се Облекуваат линија во едно парче
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
директно здолниште фустан без ракави голем плус големина sundresses едно парче

Стоката во категоријата