.

.

НОВИ реле 4RD 742 355-22 12VDC 4RD-742-355-22 4RD742 355-22 4RD742355-22 4RD74235522 12VDC DC12V 12V DIP5 10pcs/многу

НОВИ реле 4RD 742 355-22 12VDC 4RD-742-355-22 4RD742 355-22 4RD742355-22 4RD74235522 12VDC DC12V 12V DIP5 10pcs/многу

DEN 360.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
5pcs, 10pcs
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Број На Модел На:
4RD 742 355-22 реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Употреба:
Авто
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност

Стоката во категоријата