.

.

трговија на големо руската Vingtage сребро Советскиот БОЛШЕВИЧКИОТ Механички ФОБ Џеб Види Мажите Воена Pendant Часовници антички римски црна

трговија на големо руската Vingtage сребро Советскиот БОЛШЕВИЧКИОТ Механички ФОБ Џеб Види Мажите Воена Pendant Часовници

DEN 1488.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SHUHANG
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Дијаметар:
0.45 m
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
античките види џеб
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
W00394
Стил:
гроздобер види џеб
случај дијаметар:
4.5 cm
Случај Материјал:
Легура
случај боја:
Сребро.
Моден:
фоб види
Синџир должина:
35cm
За:
човекот се види џеб
Нови:
Античкиот
Движење:
механички часовници фоб
Тежина:
70g

Стоката во категоријата