.

.

LED светилки drl дење работи светлина КОЧАН ангел око, проектор леќа магла светилка со капак за форд фокус, fiesta, 2 компјутери

LED светилки drl дење работи светлина КОЧАН ангел око, проектор леќа магла светилка со капак за форд фокус, fiesta,

DEN 2376.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
позлата, црна
Бренд Име:
smRKE
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Автомобил модел:
за форд фокус, fiesta
Леќа:
Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Стоката во категоријата