.

.

BXIO Велосипедизам Џерси Краток Roupas Став Ciclismo 2018 Profesional Планински Велосипед Облека Maillot Cyclisme Equipe Де Франс 070-J

BXIO Велосипедизам Џерси Краток Roupas Став Ciclismo 2018 Profesional Планински Велосипед Облека Maillot Cyclisme

DEN 407.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Навремено,Ензим Изми,Анти-Смалуваат,Компресирана,Анти-пот,Џебови,Рефлексивни
Материјал:
Polyethersulfone,Viscose,Микрофибер,Lycra,Полиестер,Ацетат
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BXIO
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
BX-0209W070-J
Сезоната:
Лето
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Сезоната:
Лето
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Поставите Kurz Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Циклус сет:
велосипед облека
Дресови Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
велосипедизам џерси:
велосипедизам џерси 2017

Стоката во категоријата