.

.

Промоција на цена!ПВЦ кожа бенд,сребро позлата круг легура случај,маркер под стакло,Gerryda мода жена дама часовници кварц

Промоција на цена!ПВЦ кожа бенд,сребро позлата круг легура случај,маркер под стакло,Gerryda мода жена дама часовници

DEN 38.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
36mm
Бренд Име:
GERRYDA
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
21cm
Број На Модел На:
No
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Кожа Распоредување Кофа
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Тип На Објект:
Рачни часовници
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Dial Екранот:
Аналогни

Стоката во категоријата