.

.

Убава рози locket pendant ѓердан за нафта diffuser и музички бел топката jewelries со 6pcs се чувствува и 1pc стомак топки

Убава рози locket pendant ѓердан за нафта diffuser и музички бел топката jewelries со 6pcs се чувствува и 1pc стомак

DEN 92.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Светло Жолто Злато Во Боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Во Боја, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
20mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Cykopv
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
се зголеми стомакот ѓердан
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Функција:
за бебето

Стоката во категоријата