.

.

Бесплатен Превозот V. M70A VGA LCD Контролер Одбор за Полнење за LTM09C362F 8.9 инчен 1024x600 CCFL LVDS

Бесплатен Превозот V. M70A VGA LCD Контролер Одбор за Полнење за LTM09C362F 8.9 инчен 1024x600 CCFL LVDS

DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
NJY ДОПИР
Компатибилен:
Конзола За Игри
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
Резолуција:
1024x600
Влезниот Сигнал:
VGA
Примена:
plug and play
Погоден LCD:
LTM09C362F
Големина На Екранот:
8.9 инчен
осветлување:
CCFL
Панел интерфејс:
LVDS
Напојување барање:
DC 12V, 4А -

Стоката во категоријата