.

.

LED вградна светилка 6W 9W 12W 15W 25W Круг Ultrathin SMD 2835 Моќ Возачот Таванот Панел Светла Кул/Физичко/Топло Бела

LED вградна светилка 6W 9W 12W 15W 25W Круг Ultrathin SMD 2835 Моќ Возачот Таванот Панел Светла Кул/Физичко/Топло

DEN 131.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6w, 9w, 12w, 15w, 25w
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Бренд Име:
CYLRDXK
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Боја На Каросеријата:
Бела
Број На Модел На:
ААА
Гаранција:
2
Моќ Толеранција:
10%

Стоката во категоријата