.

.

SMILYOU Цвет Форма Леќа Худ Замена за Canon ES-62II за EF 50/1.8 II 50mm ф1.8 ES-62 II

SMILYOU Цвет Форма Леќа Худ Замена за Canon ES-62II за EF 50/1.8 II 50mm ф1.8 ES-62 II

DEN 81.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
hy210
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
SMILYOU
Пакет:
No
Is_customized:
Yes
Место на Производство:
Кина
Материјал:
Пластични
Компатибилен:
леќа хауба за canon

Стоката во категоријата