.

.

Пластични Подарок Торба трговија на Големо 100pcs/број 1.8x2.5cm Јасно Пластика ЈП Zip Заклучување на Накит за Подарок Пакување Складирање Кеси

Пластични Подарок Торба трговија на Големо 100pcs/број 1.8x2.5cm Јасно Пластика ЈП Zip Заклучување на Накит за Подарок

DEN 127.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ziplock торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
KoMee
Производот:
Накит Пакување Торба
Употреба:
накит за подарок
Големина:
1.8x2.5cm
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Дебелина:
0.2 мм
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Користат за:
Накит Git Пакување Копчето Пошта

Стоката во категоријата