.

.

2017 новодојдени 50pcs 12mm Мешани Транспарентен Пукам Круг Монистра Акрилик Spacer Топката Монистра За Накит Одлуки YKL0350

2017 новодојдени 50pcs 12mm Мешани Транспарентен Пукам Круг Монистра Акрилик Spacer Топката Монистра За Накит Одлуки

DEN 90.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.01g
Број На Модел На:
YKL0350
Бренд Име:
Beeroom
боја:
Многоцветни
Големина:
12mm
Одговара:
Накит рачно изработени,нараквица,Подарок
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Популарната шарени
квалитет:
Врвот
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Обликот:
бебе pacifier
Ефект:
Транспарентна

Стоката во категоријата