.

.

12 V Полначот 12.6 v 18650 Литиум Батерија Полнач DC 5.5 * 2.1 MM Адаптер+ Бесплатен превозот

12 V Полначот 12.6 v 18650 Литиум Батерија Полнач DC 5.5 * 2.1 MM Адаптер+ Бесплатен превозот

DEN 144.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чашката Стандард:
САД, ЕУ
Употреба:
Стандардна Батерија
Брзо полнење:
No
Број На Модел На:
12V 1А
Батеријата Број:
1
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Пакет:
No
Бренд Име:
liitokala

Стоката во категоријата