.

.

500pcs Случајно се Меша Прилично Лента Цвеќиња Лакови Декоративни Лак Зголеми Цвет Свадба Занаети Cardmaking Разубавувањето

500pcs Случајно се Меша Прилично Лента Цвеќиња Лакови Декоративни Лак Зголеми Цвет Свадба Занаети Cardmaking Разубавувањето

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Цвет
Број На Модел На:
00012
Тип:
Трендафил
Тип:
Декоративни мини цвеќиња
Лак Материјал:
Полиестер
Големина:
10-45mm
боја:
Повеќе
КОЛИЧИНА:
500pcs

Стоката во категоријата